E-BÜLTEN KAYIT OL


Uygulamalarla ilgili bilgilendirme maillerini almak istiyorsanız mail adresinizi yazınız.ÖNE ÇIKAN YAZILAR


ETİKETLER

PRP UYGULAMALARI


YÜZ PRP (Platelet Rich Plazma) - Cilt Gençleştirme

Prp uygulaması ile cildinizi doğal yollardan gençleştirmek ister misiniz ? *Yaşın ilerlemesiyle ve çevresel faktörlerle cildimiz elastikiyetini ve gerginliğini yitirmektedir. Mimik çizgileri, sarkmalar, göz altındaki renk değişimleri bir çok kişinin kabusudur. Bizimle birlikte bu kâbusu rüyaya çevirmeye ne dersiniz?

Kanın trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma kısmının hastanın cilt durumuna uygun ozon gazı ile karıştırılıp doktorumuza ait enjeksiyon tekniğiyle tüm yüz enjekte edilmesi işlemidir. İşlem öncesinde uygulama yapılacak yüz, boyun, dekolte, bölgelere lokal anestezik krem sürülerek ağrı en aza indirgenir.

*İşlem süresi 20- 30 dakikadır.

SAÇ PRP

Dökülmeye başlamış, gücünü ve sağlıklı görümünü yitiren saçlarınızı bizimle canlandırmaya ne dersiniz?

Saç Prp hastadan alınan bir miktar kanın belli işlemlerden geçirilip doktorumuz tarafından hastanın saç durumuna uygun ozon gazıyla karıştırıp saç köküne enjekte edilmesi işlemidir.

Prp : saç kökündeki damarlanmayı artırarak ,saç köküne daha fazla oksijen ve vitamin taşınmasını sağlar. Güçsüz, kırılmış ve dökülmekte olan saç köklerini uyararak dökülmeyi durdurur. İnce saç telleri işlem sonrasında daha dayanaklı ve güçlü hale getirir. Saç daha canlı ve bakımlı bir görünüme sahip olur. Bu işlem için tek şart saç kökünün var olmasıdır. Uygulama 3 ya da 4 seans uygulanmaktadır. İşlem süresi 15- 20 dakikadır. Prp ile elde edilen bütün bu içerik tamamen hastaya ait olduğu için; lokal bir alerji riski yoktur .İşlem sonrası hastaya terlememesi önerilmektedir

EKLEM İÇİ PRP

Günlük hayatta en çok kullandığımız diz eklemi, dirsek eklemi omuz, el ve ayak eklemi zamanla dejenere olarak ağrı yapmaya başlamaktadır. Kazalar, merdiven kullanma spor yaralanmaları ,uzun süre aynı pozisyonda kalma, eklemleri gereğinden fazla zorlama ağrıların artmasına sebep olmaktadır. Romatizmal hastalıklar, kireçlenme, kemik erimesi rahatsızlıklar vb. hastalıklar günlük yaşantımızı olumsuz etkilemektedir. Bu gibi rahatsızlıkların bizi kısıtlamasına izin vermek zorunda mıyız?

Tabii ki de hayır

Prp tedavisinde hastadan alınan 20cc kan santrifüj makinesinde belli bir işlemden geçtikten sonra eklemin durumuna uygun belirlenen ozon gazı ile karıştırılarak eklem içine enjekte edilmesidir. Prp tedavisiyle hastanın tamamı kendine ait plazma kısmı elde edilir. Elde edilen plazmadaki trombosit hücreleri yara iyileşmesi ve doku yenilenmesi sürecini başlatır. Yaşamsal öneme sahip rejenerasyon özelliği eklemdeki iyileşmeyi artırır ve ağrıyı azaltır. Eklem ağları sizi korkutmasın çünkü çare vücudumuzda saklı.

PRP İşleminin Temel Amacı

Hedef dokuya kan dolaşımı ile taşınabilecek alandan daha fazla sayıda yenileme özelliğine sahip hücre verilmesidir. Bu şekilde uygulama yapılan dokunun onarımı hızlı ve güçlü olmaktadır. Yüz prpnin en büyük avantajı kalıcı olmasıdır. 3 veya 4 uygulamadan sonra kürler her 10 – 12 ayda bir kez tekrarlandığında gençleştirici etkisi korunmuş olacaktır.

  • Uzun etkilidir.
  • Cildin daha parlak ve bakımlı görünmesini sağlar
  • Deriyi en doğal biçimde canlandırır.
  • Kolay ve güvenilir bir uygulamadır.
  • Sadece kolojen dokuyu değil cildin tüm yaşamsal işlevlerine yardımcıdır.
  • Kırışıklıklar doldurarak değil gençleştirerek tedavi eder.
  • Cildin kaybettiği gerginlik ve canlılığın geri kazanılmasında lifting etkisi yaratır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma 9:00 - 19:00
Cumartesi 9:00 - 18:00
Pazar Kapalı

SOSYAL MEDYA

KENDİNİZİ UZMANLARIMIZA EMANET EDİN

E-BÜLTEN KAYIT OL


Uygulamalarla ilgili bilgilendirme maillerini almak istiyorsanız mail adresinizi yazınız.